GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

prevencioMegkezdődtek a Győri Rendőrkapitányság prevenciós tájékoztatói iskolánk 9. évfolyamos tanulói számára. A Győri Rendőrkapitányság munkatársainak órái évek óta nagy segítséget jelentenek a tanulók nevelésében: a drogfogyasztás, az internethasználat és a szórakozás veszélyeiről elhangzott információk segíthetik tanulóinkat az egészséges életmód, a biztonságos szórakozás kialakításában.

Első alkalommal az 1/9.e osztályba látogattak el az előadók. (képünkön)

 

Vonalban

Oldalainkat 56 vendég és 0 tag böngészi