GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

Európai Diáksport Napja

2018. szeptember 28-án iskolánk is csatlakozott a diáksportot népszerűsítő nemzetközi mozgalomhoz és egy vidám sportnappal ünnepeltük a mozgást. A legfőbb célunk, hogy a gyerekek megtapasztalhassák a felszabadult, közös mozgás és játék élményét minél többfajta sportolási lehetőség közül választva. Az egészség- és élményközpontúságra fókuszálva igyekeztünk minél változatosabb mozgásformákat találni a diákoknak.

A testnevelésórákon Kovácsné Tóth Edit vezetésével a 9. f; 9. a; 12. a; 12. b; 12. c osztályok vettek részt a programban.

A szimbolikus 2018m lefutása után tanulóink a Barátság Sportparkban nagyon sokféle testmozgási lehetőség közül választhattak:

  • kispályás labdarúgás
  • asztalitenisz
  • tollaslabda
  • erősítés szabadtéri  kondigépeken
  • teqball
  • streetball

Szerencsésnek mondhattuk magunkat, mert gyönyörű napsütésben és szép környezetben tölthettük el ezt a sportot éltető délelőttöt.

Vonalban

Oldalainkat 64 vendég és 0 tag böngészi