GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

kerékpár2kerékpár3Iskolánk egy tanulócsoportja 2018. szeptember 28-án –idén már sokadik alkalommal- Jótékonysági kerékpártúrán vett részt. A túra a győri Városházától indult Kara Ákos országgyűlési képviselő fővédnökségével, melynek célja a közös mozgás örömén túl, a szociális intézményekben élők életének megismerése volt. A hagyományoknak megfelelően a cél ezúttal is a táplánypusztai dr. Piróth Endre Szociális Központ volt.

Tanulóink nagy lelkesedéssel vettek részt a programon, a mellékelt fotók is a jó hangulatról tanúskodnak. Köszönjük Meilingerné Hegedüs Viktória tanárnőnek és Perjámosi Richárd tanár úrnak, hogy elkísérték diákjainkat.

Vonalban

Oldalainkat 111 vendég és 0 tag böngészi