GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

A Győri Öregcserkész Baráti Kör és a Vitézi Rend támogatásával idén 16. alkalommal hirdették meg a Győri Staféta futóversenyt, melyet 2018. október 19-én rendeztek meg a Bem téren. A versenyen az 5 fős csapatok tagjai 1 kört futnak a 600 méteres futópályán, majd stafétabot átadásával váltják társukat. Iskolánkat a versenyen 2 csapat képviselte. Tanulóink a versenyen nagyon szépen teljesítettek.

A lányok:

Gulyás Panna 10.a, Pápay Réka és Németh Zsófia 10.b, Borárus Dorina és Nagy Vivien 11.a osztályos tanulók

kép1

A fiúk

Nagy Máté, Németh Norbert, Sáfrány Zalán, Simon Bálint, Szabó Levente 10. b osztályos tanulók.

kép2

Vonalban

Oldalainkat 489 vendég és 0 tag böngészi