GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

2   2018. október 12-én iskolánkat Barti Alexandra, Kalmár Luca, Könye Berill, Csaplár Adrián, Csóka Bálint és Oross Bendegúz képviselte a badacsonytomaji Nagy Imre Emléktúrán.

   1956. október 23-án tört ki Budapesten a forradalom a kommunista diktatúra ellen. Az ezt megelőző napon Badacsonytomajon, a Zabó családnál szüretelt Nagy Imre, a forradalom mártírhalált halt miniszterelnöke.

   Diákjaink a Nagy Imre Társaság győri szervezetének elnökétől, Gergely Sándortól és a Zabó család egyik leszármazottjától, Zabó Annától hallhattak érdekes és tanulságos történeteket a miniszterelnök életútjáról.

Vonalban

Oldalainkat 440 vendég és 0 tag böngészi