GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

33„Az 1956-os forradalom és szabadságharc Magyarország népének a sztálinista terror elleni forradalma és a szovjet megszállás ellen folytatott szabadságharca, amely a 20. századi magyar történelem egyik legmeghatározóbb eseménye volt. A budapesti diákoknak az egyetemekről kiinduló békés tüntetésével kezdődött 1956. október 23-án, és a fegyveres felkelők ellenállásának felmorzsolásával fejeződött be Csepelen november 11-én.”

(Wikipédia)

Iskolánk közössége 2018.október 19-én emlékezett meg e történelmi eseményről. A színvonalas ünnepi műsort Horváth Miklós tanár úr állította össze, és a 9.ny osztály tanulóinak közreműködésével mutatta be. Köszönjük a közreműködést Sári Ábel, Füleki Kamilla, Farkas Szabolcs, Berki Luca, Ajkai Simon tanulóinknak.

Vonalban

Oldalainkat 239 vendég és 0 tag böngészi