GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

2A Győri Nemzeti Színház meghívására 2019. január 9-én iskolánk tanulói ( a 11.a , a 11.b és 12.c osztály) is részt vehettek Csehov: Sirály című darabjának előadásán. A dráma kötelező olvasmány a 11. évfolyamon, így a darab megtekintése hasznosnak bizonyult a diákok érettségire való felkészüléséhez. Az előadást követően egy jó hangulatú beszélgetés során a tanulók sok érdekességet tudhattak meg a drámáról, a szereplőkről és az őket alakító színészekről.

Köszönjük a lehetőséget, mellyel városunk színháza évek óta támogatja tanulóinkat!

Gaál Ferenc Szabolcsné

magyar-történelem szakos tanár

Vonalban

Oldalainkat 180 vendég és 0 tag böngészi