GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

Nagy örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy iskolánk eredményesen szerepel egy, a Nők Lapja által megjelentetett középiskolai rangsorban. A rangsor az iskolaválasztásban kívánja segíteni a szülőket. A lap által közölt információk szerint a listái egyedülállóak, hiszen több szempontot vizsgálnak, mint az általános sorrendeknél: figyelembe veszik a továbbhaladási mutatókat, és azt is megnézik, hogy hol fejlesztik legjobban a tanulókat. A megbízott kutatócég az adatbázisból több évet vizsgál, hiszen ebből derül ki, hogy miként gazdálkodik az iskola a tanévekkel, mennyit fejlődnek diákjai az ott töltött idő alatt.

A lap szerint a lista csupán adatok halmaza, kell még hozzá egy lelkes oktatói közösség, segítő szülők, no meg a gyerek, akinek már csak tanulnia kell…

Iskolánk a „Legmagasabb eredmények”„ listán a szakközépiskolai mezőnyben az országos 11. helyet foglalja el.

(Nők lapja 2019. január 23.)

Gratulálunk a nevelőtestület tagjainak az elért eredményért, köszönjük a szülők támogatását!

Iskolavezetés

Vonalban

Oldalainkat 373 vendég és 0 tag böngészi