GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek
2 2019. február 1-jén tartottuk iskolánk szalagavató ünnepségét. A program meglepetés-produkcióval kezdődött. Igazgató Úr, a végzős osztályok osztályfőnökei, és 12. évfolyamos tanulók a Palotással nyitották meg az ünnepséget.
3

Ezt követően Makai Dóra 12. a osztályos tanuló előadásában hallgathattuk meg Jenei Terézia Most kezdek élni című versét.

4

Dóra szavalata után Igazgató Úr köszöntötte a végzősöket, vendégeiket és természetesen kollégáit.

Majd megkezdődtek az osztályok előadásai, melyek nagy sikert arattak a nézőközönség köreiben. A színvonalas produkciókat szinte végig ütemes taps kísérte. Ízelítőül néhány fotó:
5 12.a
6

12.a

7

12.b

8

12.b

9

12.c

10

12.c

11

3/11.e

12

3/11.e

13

3/11.f

14

3/11.f

15 Az osztályok műsoros bemutatkozása után a tanulók és osztályfőnökeik felsorakoztak a szalagfeltűzés hivatalos ceremóniájához, és az ünnepség megkoronázásaként felavattuk végzős diákjainkat. A szalag emlékezteti őket, hogy hamarosan véget érnek a középiskolás diákévek.
16

A szalagavató a tanulók és a szülők közös táncával fejeződött be.

Köszönjük az osztályoknak, osztályfőnökeiknek a színvonalas programot. Köszönet Horváth Miklós tanár úrnak a szervezésért, lebonyolításért, a szép táncokért. Köszönet minden érintettnek, aki bármilyen módon hozzájárult ahhoz, hogy mindenki szép emlékeket őrizzen a tanév kimagasló eseményéről.

 

 

Vonalban

Oldalainkat 207 vendég és 0 tag böngészi