GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

2Iskolánk logisztikai és szállítmányozási ügyintéző szakmát tanuló diákjaink rendszeresen vesznek részt üzemlátogatásokon, hogy az elméletben tanultakat a gyakorlatban is megtekinthessék. Számukra az Audi Hungária a legfőbb úti cél, minden tanulónk legalább egyszer eljut erre a helyszínre. Legutóbb - 2019. február 21-én – az intézmény 9.a osztályának egy csoportja tekinthette meg a gyár egyik üzemét. A látogatás során megnézték a présutcát, ahol az óriási présgépek acél és alumínium lemezekből formázzák az Audi modellek karosszériaelemeit. A következő állomáson a hegesztőrobotok munkáját végigkísérve láthatták, hogyan épül fel a gépjárművek teljes karosszériája. Végül ellátogattak a világ legnagyobb motorüzemébe is, ahol a dolgozók naponta 9000 darab motort készítenek el.

Köszönjük a tartalmas látogatások szervezését a szakmai munkaközösségek tagjainak!

 

Vonalban

Oldalainkat 221 vendég és 0 tag böngészi