GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

2Iskolánk 8 osztállyal képviseltette magát az OperaKaland tavaszi előadásain. Kodály Zoltán:Háry János című művét tekinthették meg a „Kalandosok” most az Erkel Színházban. A közel 3 órás előadás során számos - a diákok által már ismert- népdal csendült fel, így a darab értelmezése is jóval könnyebbnek bizonyult a hallgatóság számára

Reméljük, hogy a következő tanévben is lehetőségünk nyílik hasonlóan szép létszámmal képviselni iskolánkat az új előadásokon.

Kaszalik Zita

osztályfőnök 12.a.

Vonalban

Oldalainkat 117 vendég és 0 tag böngészi