GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek
Ebben a tanévben tanulóink különleges lehetőséget kaptak olyan sportágak megismerésére, melyeket hagyományos tanórai keretekben nem lehet kipróbálni.
2 Néhány osztályunk megismerkedhet a Győr-Szol TC modern tekecsarnokával, ahol 4 jól felszerelt pálya várja a diákokat! Hasznos bemelegítő ismeretek után tanulóink összemérhetik tudásukat, ezen felül pedig fejleszthetik a szem-kéz koordinációjukat! Remek időtöltés és nem utolsó sorban hasznos csapatépítő hatással bír!
3 Lehetőség nyílt arra is, hogy iskoláink tanulói falmászó órákon vegyenek részt. Nagy örömmel várták már a foglalkozásokat, hisz a többség számára eddig ismeretlen volt ez a sport. Élményekkel teli órák állnak mögöttük, melyek során kellő izomlázat szereztek az újfajta mozgásforma miatt. 

Köszönet a Győr-Szol TC-nek, az Ibexsportnak, hogy megismerkedhettünk ezekkel a sportágakkal is!

Perjámosi Richárd és Meilingerné Hegedüs Viktória

testnevelő tanárok

 

Vonalban

Oldalainkat 180 vendég és 0 tag böngészi