GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

 

  

2019. november 08-án rendezték meg az Új Kisfaludy napok Összművészeti Fesztivált, melynek a Generációk Háza Művelődési Központ adott otthont.A rendezvényen több mint 260 fiatal vett részt Győr város középiskoláiból 203 alkotással, produkcióval.
A kilenc kategóriában (vers- és prózamondás, klasszikus zene, népzene, könnyűzene, egyéb előadó-művészet, valamint vers- és prózaírás, képzőművészet, fotó, film ) fellépő és alkotó fiatalokat a győri és Győrhöz kötődő művészek alkotta zsűri 41 arany, 43 ezüst és 44 bronz  minősítéssel értékelte. 

A fesztiválon szereplő iskolák közül 22 középiskola képviselői kaptak valamilyen minősítést.

A színvonalas mezőnyben iskolánk is képviseltette magát, az alábbi eredményekkel:

 2  

Népzene szóló kategóriában Krakovszky Vivien 12.b osztályos tanuló ezüst minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Kaszalik Zita

  Vers- és prózamondó kategóriában 2 tanulónk is szerepelt.
 3  

Ficsor Flóra 9. a osztályos tanuló bronz minősítést ért el.

Felkészítő tanára: dr. Fodorné Kecskés Gizella
 4  

Sáfrány Zalán 11. b osztályos tanuló is nagyon szépen szerepelt, produkciójáért emléklapot kapott.

Felkészítő tanára: Bőhmné Ujházi Eszter
 5  

Vers- és prózaírás kategóriában Székely Dániel 12. a osztályos tanuló szép verséért szintén emléklapot kapott.

Felkészítő tanára: Otrok Györgyné
  Tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak gratulálunk, további eredményes munkát kívánunk!

 

Vonalban

Oldalainkat 276 vendég és 0 tag böngészi