GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

 

2 Az előző tanévben iskolánk egyik csapata (Csiki-Csukik) a Sportolkozz! verseny győztese lett. Az első helyezés jogán idén a mi iskolánk adhatott helyet a rendezvénynek. Két csapat indult iskolánk képviseletében: a Béke Szigete (9.a), és a 9.nyomik (9.ny).

A 9. nyomik csapata a 10. helyezést szerezte meg (9.ny). A csapat tagjai Barna Lia Alexa, Birbauer Boglárka, Éhn Márk, Lukács Máté Csaba, Uzsák Ádám Zsolt 

A Béke Szigete csapata is nagyon szépen szerepelt (9. a). A csapat tagjai: Berki Luca, Ficsor Flóra, Anderle Máté, Bognár Zoltán, Farkas Szabolcs

A csapatok támogató tanára Kaszalik Zita kolléganőnk volt, a 9. ny osztály főnöke.

Köszönjük munkáját!
3
4 5
6 7
8

 

Vonalban

Oldalainkat 230 vendég és 0 tag böngészi