GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

Az érettségi és szakmai bizonyítványok kiosztásakor elismertük azon tanulóink munkáját, akik a 3, 4 vagy 5 év alatt kiemelkedőt teljesítettek. Nem feledkezhetünk meg azokról az alsóbb évfolyamos diákokról sem, akik az elmúlt tanév során különböző területeken hozzájárultak az iskola hírnevének, elismertségének növeléséhez.

Ebben a tanévben ezeknek a jutalmaknak az átadása sajátosan alakult. Az iskolai szintű tanévzáró ünnepséget nem tarthattuk meg, de az osztályszintű bizonyítványosztókon sor kerülhetett a nevelőtestületi és igazgatói dicséretek átadására.

Mielőtt bemutatnánk a díjazott tanulókat, szeretnénk kiemelni azokat az osztályokat, akik elnyerték az iskola által minden évben meghirdetett címeket:

 2

A legjobb tanulmányi eredményt elért szakgimnáziumi osztály

10.a

 3

A legjobb tanulmányi eredményt elért szakképző évfolyamos osztály

1/9.e

 4

A legkevesebbet hiányzó osztály

9.ny

 

És a díjazott tanulók…….

Nevelőtestületi dicséretet kapott:

 

Név

Osztály

Indok

Barna Lia Alexa

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 2. helyezéséért, közösségi munkájáért, jó tanulmányi eredményéért

Ficsor Flóra

9.a

Az Új Kisfaludy Nap Összművészeti Fesztiválon vers-és prózamondó kategóriában elért bronz minősítéséért, közösségi munkájáért

Németh Antónia

9.a

Kitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, a Deák nyelvi versenyen elért 3. helyezéséért.

Juhász Fanni

1/9.e

Kitűnő tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

Németh Zsófia

11.b

Közösségi munkájáért, jó tanulmányi eredményéért, kimagasló szorgalmáért

Simon Bálint

11.b

Közösségi munkájáért, szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért, a Pálffy nyelvi versenyen elért 4. helyezéséért.

Németh Pál Norbert

11.b

A Pálffy nyelvi versenyen elért 2. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért.

Igazgatói dicséretet kapott:

Laposa Nóra

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 6. helyezéséért, a Krúdy Német szavalóversenyen elért 6. helyezéséért, jeles tanulmányi eredményéért

Lanczendorfer Bálint

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 4. és 7. helyezéséért.

Domán Dániel

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 8. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért

Torma Dorina

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 8. helyezéséért

Keresztes Brigitta

9.ny

A Deák nyelvi versenyen elért 1. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért

Vogl Benedek

9.ny

A Lukács angol verseny 1. helyezéséért, közösségi munkájáért, tanulmányi eredményéért

Éhn Márk

9.ny

A Lukács angol nyelvi verseny 1. helyezéséért, közösségi munkájáért

Ajkai Simon Levente

9.a

Közösségi munkájáért és a Deák nyelvi versenyen elért 9. helyezéséért.

Csapó Rebeka

9.a

A Deák nyelvi versenyen elért 4. helyezéséért

Berki Luca

9.a

Közösségi munkájáért

Füleki Kamilla

9.a

Jeles tanulmányi eredményéért

Bendl Árpád István

9.b

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért

Németh Balázs

9.b

A Győri SZC PÁGISZ által szerevezett történelmi vetélkedő I. helyezéséért.

Horváth Gábor Timót

9.b

Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

Máthé Eszter

9.b

Közösségi munkájáért, jó tanulmányi eredményéért

Horváth Kitti

9.b

Közösségi munkáért

Varga Kinga

9.b

Közösségi munkáért

Hoffer Anna

9.b

Közösségi munkáért

Gülch Benjámin

9.c

Kiváló tanulmányi eredményéért, szorgalmáért

Müller Benedek

9.c

Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

Bangha Benjamin

9.c

Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

Borbély Laura

1/9.e

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Herángli Ákos

1/9.e

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Kis Erika Viola

1/9.e

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Komáromszki Dominik Máté

1/9.e

Jó tanulmányi eredményéért

Komáromszki Patrik Arián

1/9.e

Jó tanulmányi eredményéért.

Kadlecsik Johanna Kitti

1/9.e

Tanulmányi eredményéért

Molnár Noémi Csilla

1/9.e

Tanulmányi eredményéért

Szaló Rebeka

1/9.f

A digitális oktatásban való aktív részvételéért és közösségért végzett munkájáért.

Nádasi Benjámin Zsolt

1/9.f

Jó tanulmányi eredményéért, az OSZKTV-n nyújtott teljesítményéért.

Kovács Henriett

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 1. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért.

Kletner Nikolett

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 2. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért.

Horváth Boglárka

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 3. helyezéséért, jó tanulmányi eredményéért.

Ravasz Vanessza

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 4. helyezéséért.

Pethes Richárd

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 5. helyezéséért.

Magyar Dániel

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 6. helyezéséért.

Kata Flóra

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 10. helyezéséért.

Molnár László

10.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 10. helyezéséért.(csak oklevél)

Nagy Bianka Marianna

10.a

Kitűnő tanulmányi eredményéért.

Tóth Bence

10.a

Jó tanulmányi eredményéért

Lakatos Mercédesz

10.a

Jó tanulmányi eredményéért

Tóth Tamás

10.a

Jó tanulmányi eredményéért

Fliszár Sára Virág

10.b

Közösségi munkájáért, szorgalmáért

Nágel Zsófia

10.b

Közösségi munkájáért, szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért.

Kemény Kristóf Olivér

10.b

Közösségi munkájáért, szorgalmáért és jó tanulmányi eredményéért

Nagy Tamara

10.b

Jeles tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

Koller Vanessza

10.b

Közösségi munkájáért, szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért

Bálint Kata Anna

10.b

Közösségi munkájáért.

Cseszkó Dániel

10.b

Közösségi munkájáért.

Erdős Krisztofer

10.b

Közösségi munkájáért.

Farkas Olivér

10.b

Közösségi munkájáért.

Janszky Zalán

10.b

Közösségi munkájáért.

Kugler Szabolcs

10.b

Közösségi munkájáért.

Lőre Adrienn

10.b

Közösségi munkájáért.

Lőre Krisztina

10.b

Közösségi munkájáért.

Madarász Dominik

10.b

Közösségi munkájáért.

Nagy Regina

10.b

Közösségi munkájáért.

Nagy Tamara

10.b

Közösségi munkájáért.

Ominger Nikolett

10.b

Közösségi munkájáért.

Pelyhes Petra

10.b

Közösségi munkájáért.

Perlaky Márk

10.b

Közösségi munkájáért.

Seffer Klaudia

10.b

Közösségi munkájáért.

Szedlacsak Dorina

10.b

Közösségi munkájáért.

Szita Franciska

10.b

Közösségi munkájáért.

Török Viktória

10.b

Közösségi munkájáért, jó tanulmányi eredményéért

Varga Laura

10.b

Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

Vigh Dávid

10.b

Közösségi munkájáért.

Sági Klaudia

10.c

A Győri SZC PÁGISZ által szerevezett történelmi vetélkedő I. helyezéséért.

Nagy Katrin

2/10.f

A Goethe Intézet által szervezett német versenyen elért 3. helyezéséért.

Klujber Dorina

11.a

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Várszegi Zsófia

11.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 7. helyezéséért

Kovács András

11.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 7. helyezéséért.

Pákozdi Eszter

11.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 9. helyezéséért, a Fáy versenyen való eredményes szerepléséért, jeles tanulmányi eredményéért.

Komáromi Patrik

11.a

A Pálffy nyelvi versenyen elért 9. helyezéséért, a Pénzsztár megyei fordulón való eredményes szerepléséért.

Taufer Rebeka

11.a

A Krúdy Német szavalóversenyen elért 3. helyezéséért

Pintér Roberta

11.a

A Fáy versenyen való eredményes szerepléséért, jó tanulmányi eredményéért

Radócz Eszter

11.a

A Fáy versenyen való eredményes szerepléséért.

Kiss Kinga

11.a

A Fáy versenyen való eredményes szerepléséért.

Végh Dominik

11.a

A Fáy versenyen való eredményes szerepléséért.

Kovács-Bartusek Ivett

11.a

A Fáy versenyen való eredményes szerepléséért, jeles tanulmányi eredményéért.

Barta Bence

11.a

A Pénzsztár megyei fordulón való eredményes szerepléséért.

Dubicsanac Simon

11.a

A Pénzsztár megyei fordulón való eredményes szerepléséért.

Baranyai Kornél

11.a

A Pénzsztár megyei fordulón való eredményes szerepléséért.

Bury -  Pravotinszky Gerda

11.a

Jeles tanulmányi eredményéért.

Vér Viktória

11.a

Jeles tanulmányi eredményéért

Barti Alexandra

11.b

A Pálffy nyelvi versenyen elért 6. helyezéséért.

Kalmár Luca

11.b

A Pálffy nyelvi versenyen elért 7. helyezéséért.

Suhajda Márk

11.c

A Győri SZC PÁGISZ által szerevezett történelmi vetélkedő I. helyezéséért.

Frank Virág

1/13.d

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Nagy István Miklós

1/13.d

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Horváth Adrián

1/13.d

Jeles tanulmányi eredményéért

Vígh Péter

1/13.d

Jeles tanulmányi eredményéért

Pintér Laura

1/13.d

Jeles tanulmányi eredményéért

A díjazottaknak gratulálunk, további szép sikereket kívánunk.

Az iskola vezetősége

Vonalban

Oldalainkat 701 vendég és 0 tag böngészi