GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

22019. december 30-án indult iskolánk újabb német munkanyelvű Erasmus+ projektje, melynek címe DUDEN-Digitale Unterrichtsmaterialien für Digital European Natives=Digitális tananyagok digitális európaiaknak. A projektindító tanári megbeszélésre 2020. február 17-20-én Essenben került sor, melyen iskolánkat Lakos Mónika, Kaszalik Zita, Proháczik János és Bagó István képviselte.

A megbeszélés során egyeztetésre került a projekt ütemterve, elvárások, teljesítési normák. A tanárok német nyelvű digitális továbbképzésen vettek részt, melyen elsajátították a legújabb digitális tananyagközlésre alkalmas programokat. Ezek segítségével történik a projekt során a digitális tananyagfejlesztés a választott tantárgyak területén, melyek iskolánk esetében a német nyelv, illetve az informatika. A 2 éves projekt első projekthete Győrben lett volna 2020. április 20-25-én. A koronavírus miatt a találkozó új időpontja jelen állás szerint: 2020. november 16-20. 

Partnereink: 

Robert-Schuman-Berufskolleg  Essen, Modeschule Hetzendorf Bécs, Tamási Áron Gimnázium Székelyudvarhely. 

 

Kaszalik Zita

résztvevő pedagógus

3 4
5 6

 

 

 

 

 

Vonalban

Oldalainkat 133 vendég és 0 tag böngészi