GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

Az Audi Hungária Zrt-nek köszönhetően tanulóinknak az online oktatás alatt sem kell lemondani a hasznos ismereteket nyújtó gyárlátogatások programjáról. Iskolánk 11.a osztálya kapott elsőként lehetőséget arra, hogy részt vegyen az Audi által kísérleti jelleggel megszervezett online gyárlátogatáson. A színvonalas prezentáció és a kisfilm segítségével a diákok megismerkedhettek az Audi Termelési Rendszerrel, az egyes motorgyári folyamatokkal, és ezen keresztül a felhasznált LEAN módszertani elemekkel és eszközökkel.

A tervek szerint további osztályok is csatlakozhatnak a programhoz, mely során a tanulók az iskolában tanult elméleti ismereteket a gyakorlati tevékenység (online) helyszínein is megtapasztalhatják.

Muhr Zsuzsanna

szaktanár

Vonalban

Oldalainkat 84 vendég és 0 tag böngészi