GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Látogatás a Trianon Múzeumban

Írta: Proháczik János
in Hírek
on 18 máj. 2017
Találatok: 8812

 

Látogatás a Trianon Múzeumban

TRIANON MÚZEUM KÉP 22017. április 27-én diákjaink és tanáraink a várpalotai Trianon Múzeumban jártak. 

TRIANON MÚZEUM KÉP 3A várpalotai az ország egyetlen olyan múzeuma, amely bemutatja az 1920. június 4-én aláírt trianoni békediktátum máig ható, tragikus következményeit. Diákjaink rendhagyó történelemórákon ismerhették meg a múzeumban Magyarország megcsonkításának politikai hátterét és az idegen uralom alá került magyarok sorsát.

 

Vonalban

Oldalainkat 223 vendég és 0 tag böngészi