Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Országos középiskolai illemtani csapatverseny végeredménye 2016/2017

Írta: Proháczik János
on 12 április 2017
Találatok: 239

 

Országos középiskolai illemtani csapatverseny végeredménye

palffy illemtanA 16. Országos középiskolai illemtani csapatverseny döntője 2017. április 5-én volt a Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában.

palffy illemtan

emet

ntp logo

emet logo szines rgb

A 16. Országos középiskolai illemtani csapatverseny döntője 2016. április 5-én volt a Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában.

A döntőbe a jelentkezett 85 csapatból a legjobb tíz csapat került.

Jó hangulatú játék, változatos feladatok jellemezték a versenyt. Reméljük, sok tanulóval találkozunk a következő tanévben is!

A versenyről szóló záróbeszámolót ide kattintva tudják elolvasni.

A versenyen készült képek ide kattintva megtekinthetők.

A 2016/17. tanévi Országos középiskolai illemtani csapatverseny eredménye:

Helyezés Csapat neve Résztvevők neve Fénykép
1. Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium 1. csapat

Hahn Anna 

Nagy Balázs

Pulai Fanni

Felkészítő tanáruk:
Menyhártné Sári Anita

 

1.hely
2. Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

Pál Teréz

Sipos Johanna

Szolyka Éva Alina

Felkészítő tanáruk: 
Bíróné Márkus Andrea

2.hely
2. Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma, Sopron

Demeter Fanni

Magyar Máté

Szabó Valter

Felkészítő tanáruk:
Lendvay Péterné

2

3. Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma, Győr

Radics Rebeka

Sánta Rebeka

Takács Viktor

Felkészítő tanáruk:
Mihalikné Diószegi Enikő

3
3. Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium

Angyal Virág

Kiss-Szemán Sára

Paál Mariann

Felkészítő tanáruk:

Luterán Ágnes

3.hely
4. Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest

Forgács Dániel

Imre Adrienn

Székely Márton

Felkészítő tanáruk:
Ress Tünde

4.hely
5. Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium 2. csapat

Piller Katalin

Takács Balázs

Tóth Tamás

Felkészítő tanáruk:
Menyhártné Sári Anita

5.hely
6. ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta

Deák Alexandra

Kálmán Angéla

Kiss Virág

Felkészítő tanáruk:
Németh Nikolett

6.hely
7. Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Hunyadi János Középiskolája, Csorna

Gulyás Erika

Horváth Dóra

Regenye Alexandra

Felkészítő tanáruk:
Pál Melinda

7.hely
8. Győri Műszaki Szakképzési Centrum Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Győr

Frech Mátyás 

Ruff Péter

Zaharia Adrián

Felkészítő tanáruk:
Barabás Rita

8.hely

 

 

Gratulálunk a versenyzőknek! Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját!

 

 

 

 

Vonalban

Oldalainkat 52 vendég és 0 tag böngészi