GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

22019. március 27-én iskolánk 10.a és 10.b osztályos tanulói egy foglalkozáson vettek részt városunk kályhatörténeti múzeumában. A múzeum munkatársa, Varga Attiláné érdekes és tanulságos előadást tartott a győri céhek történetéről. Diákjaink a kézügyességüket is próbára tehették: agyagból elkészíthették egy-egy kályhacsempe díszítőelemét.


A foglalkozás résztvevői: Bury-Pravotinszky Gerda, Klujber Dorina, Várszegi Zsófia, Végh Dominik (10.a); Firtl Bernadett, Borbély Patrik, Sáfrány Zalán (10.b). A tanulókat Grábits Mária és Kis László történelem-szakos kollégáink kísérték el a kiállításra.

Vonalban

Oldalainkat 164 vendég és 0 tag böngészi