GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

Az elmúlt héten sikeresen lebonyolítottuk a 20. Országos középiskolai illemtani „csapatverseny” 2021. online és egyben döntő fordulóját, melyet a járványhelyzetre való tekintettel az idei tanévben a versenykiírással ellentétben egyéni versenyként szerveztünk meg.

Versenyünkre még e nehéz körülmények között is 32 intézmény, 184 tanulója nevezett.

Köszönjük a felkészítő tanárok áldozatos munkáját!

A verseny végeredménye:

helyezés

INTÉZMÉNY

név

p.sz

felkészítő tanár

1.

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium

Kovács Márton

97

Aradszky Ila

2.

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium

Aleksza Lili

96

Aradszky Ila

3.

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium

Gyurcsán Laura

92

Aradszky Ila

4.

Győri Szakképzési Centrum Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

Szilágyi Réka

86

Lantos Eszter

5.

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

Hornyák Flóra

83

Tóth László

6.

Sárvári Turisztikai Technikum

Géczi Fanni

83

Szalai Valéria

7.

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Grünwald Virág

80

Pataki Ágnes

8.

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Ölveczky Sára

79

Dénes Éva

Kecskeméti SZC Tiszakécskei Kiss Bálint Szakképző Iskola

Molnár Anikó

79

Novák Judit Márta

Sárvári Turisztikai Technikum

Nagy Elizabet

79

Szalai Valéria

9.

Győri Szakképzési Centrum Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

Farkas Kata

78

Lantos Eszter

Kecskeméti SZC Tiszakécskei Kiss Bálint Szakképző Iskola

Csontos Viktória

78

Novák Judit Márta

Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

Németh Lilien

78

Müllerné Liczki Melinda és Kovács Gábor

10.

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Pocsai Anna

77

Suti Zoltán

Nyíregyházi SzC Széchenyi István Technikum és Kollégium

Czipa Brigitta

77

Füzesiné Tóth Ildikó

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Dobos Ramóna

77

Suti Zoltán

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Menyhárt Dorottya

77

Menyhártné Sári Anita

11.

Kecskeméti SZC Tiszakécskei Kiss Bálint Szakképző Iskola

Tóth Katalin Erzsébet

75

Novák Judit Márta

Sárvári Turisztikai Technikum

Böröndi Barbara

75

Szalai Valéria

Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

Kovács Benjamin

75

Müllerné Liczki Melinda és Kovács Gábor

12.

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

Törő Zsófia

74

Tóth László

13.

Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

Hegedüs Fanni

73

Bíróné Márkus Andrea

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Gulyás Erika

73

Suti Zoltán

Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum

Novák Tamara

73

Elek Rita Katalin

14.

Győri Szakképzési Centrum Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

Kása Zsófi

72

Lantos Eszter

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Borbás Brigitta

72

Suti Zoltán

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Udvari Réka

72

Suti Zoltán

Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum

Boda Angéla

72

Elek Rita Katalin

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Élő Sarolta

72

Menyhártné Sári Anita

15.

Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

Katonka Orsolya

71

Bíróné Márkus Andrea

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Szilágyi Máté

71

Suti Zoltán

Nyíregyházi SzC Széchenyi István Technikum és Kollégium

Batta Kíra

71

Füzesiné Tóth Ildikó

16.

Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

Kiss Helga

70

Bíróné Márkus Andrea

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Marton Balázs

70

Suti Zoltán

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Nyerges Anna

70

Dénes Éva

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Bóta Alexandra

70

Menyhártné Sári Anita

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Piskor Zoé

70

Pataki Ágnes

Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

Gál Boglárka

70

Müllerné Liczki Melinda és Kovács Gábor

17.

Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

Gorzsás Krisztina Judit

69

Bíróné Márkus Andrea

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Grujin Dávid

69

Menyhártné Sári Anita

Sárvári Turisztikai Technikum

Markó Alexa

69

Szalai Valéria

18.

Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Technikum és Kollégium

Sallai Dorina

68

Plesu Ádám Csaba

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Kobaltz Leo

68

Menyhártné Sári Anita

Szegedi Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Szakképző Iskola

Kulik Árven Doren

68

Jámboriné Patyi Nóra

19.

Győri Szakképzési Centrum Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

Haska Noémi

67

Lantos Eszter

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Decsi Panna

67

Dénes Éva

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Sebők Kíra

67

Menyhártné Sári Anita

Székesfehérvári SzC Deák Ferenc Techikum és Szakképző Iskola

Nagy Lajos Mátyás

67

Fehérné Halmi Gabriella

20.

Hódmezővásárhelyi SZC - Corvin Mátyás Technikum és Szakképző iskola

Rácz Enikő

66

Suti Zoltán

Kaposvári Szakképzési Centrum Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum

Pápai Adrienn

66

Pálos Tamásné

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Tompa Zsófia

66

Dénes Éva

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium

Balogh Dorina

66

Menyhártné Sári Anita

Pápai Petőfi Sándor Gimnázium

Mikó Euniké

66

Csikós Borbála

Soproni Szakképzési Centrum Porpáczy Aladár Technikum és Kollégium

Pintér-Buruzs Réka

66

Németh József

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Varga Zsejke

66

Pataki Ágnes

Vonalban

Oldalainkat 67 vendég és 0 tag böngészi