GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek
2 Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk arról, hogy a Kereskedelmi ismeretek tantárgyból az ÁSZÉV döntőjébe a több,  mint kétszáz induló közül iskolánk 5 12. c osztályos tanulója jutott be. A döntőn, kiemelkedő teljesítménye alapján Suhajda Márk 3. helyezést ért el.

 

A döntőbe bejutott további 4 tanuló is nagyon szépen helyt állt, öregbítve ezzel iskolánk jó hírnevét.

 

2 2
Molnár Ivett Gerencsér Rebeka
   
2 2
Rábai Marcell Mohácsi Dóra
   

Gratulálunk tanulóinknak, és felkészítő tanáruknak: Kalocsainé Lutián Katalinnak!

Köszönjük munkájukat!

Az iskola vezetősége

 

Vonalban

Oldalainkat 142 vendég és 0 tag böngészi