GYŐRI SZC PÁLFFY MIKLÓS KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI TECHNIKUM

 

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Diákoldalak

A COVID19 járványhelyzet okozta sok-sok bizonytalanság közben jelenleg úgy tűnik, -amennyiben a kormányzati és egyéb felettes szerveink engedélyezik-, hogy a korábbi évek gyakorlatához híven iskolánk leendő tanulóinak a 2021/2022-es tanévet megelőzve hagyományos gólyatáborunkat a Balaton partján, Balatonakaliban az idén is megrendezzük, négy kísérő tanár folyamatos, ill. esetlegesen a leendő osztályfőnökök és az iskolavezetés egy-egy napos jelenléte mellett. A tanévet megelőző közös táborozás kiemelt szerepet tölt be abban, hogy iskolánk új tanulói a lehető leghamarabb kiforrott osztályközösséggé váljanak. Ezt azért tartjuk fontosnak, mivel egy jó hangulatú, egymásért tenni akaró, közösen kialakított csoportnormákkal rendelkező osztály tanulóinak az egyéni teljesítménye is lényegesen jobb, mint ellenkező esetben. Egy jól sikerült nyári táborozás elősegíti, hogy tanulóink megismerjék egymást, osztályfőnökeiket, egyes tanáraikat, és segíti azt is, hogy pozitív hozzáállással lépjék át szeptemberben az iskola kapuját. Az előző években új tanulóink 70 % élt ezzel a lehetőséggel. Az idén szeretnénk, ha ez az arány tovább javulna. Táborozásainkra a jókedv, játékos vetélkedők, ismerkedés, vidámság jellemző!

A hangulatról beszéljenek a képek! Keresd és jelentkezz be a
„PÁLFFY GÓLYATÁBOR 2021.”
facebook csoportba!

A táborozás időpontja:
2021. augusztus 26-27-28. (cs-p-szo)

Helye:    BALATONAKALI TÁBOR BUDAPEST, XXII. KERÜLET BUDAFOK-TÉTÉNYI ÖNKORMÁNYZAT

Indulás az iskola elől:         GYŐR Földes Gábor út 34-36.        2021.08.26. csütörtök reggel 9.00 óra

Étkezés:  első nap: vacsora

2. nap reggeli, ebéd, vacsora

3. nap: reggeli,

Részvételi díj: 18.000 Ft,
amely tartalmazza az utazás-, szállás-, étkezés- játékos feladatok eszközeinek költségét.

+ 2.000 Ft csapatok (osztályok) szerinti színes egyen póló
(A póló méretét a jelentkezési lapon kell bekarikázni!)

ONLINE JELENTKEZÉS

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2021. június 11-ig
Befizetés: 2021. a júniusi beiratkozáskor.

Információ: Horváth Miklós 20/8082122

 

Vonalban

Oldalainkat 110 vendég és 0 tag böngészi